תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
חדש: מפוחי EC טנגציאלים לחסכון באנרגיה במערכות איוורור
4/03/2012

מפוחים טנגציאלים חדשים מבית ebmpapstהמפוחים החדשים מותאמים לשימוש בתעלות איוורור רצפתיות עבור מבנים ומציעים יכולות משופרות כמעט בכל פרמטר – מנוע מתקדם וחסכוני, אורך חיים ארוך ועמידות לאורך זמן, מנגנון בקרה ושליטה מובנה ורמות רעש נמוכות בהרבה מאלה המתקבלות בעת השימוש במפוחים מתחרים


חברת ebmpapst
, יצרנית המפוחים הגדולה בעולם השיקה לאחרונה שתי סדרות חדשות של מפוחים טנגציאלים חכמים, המציבות סטנדרטים חדשים של יעילות ונצילות אנרגטית.


מנועי המפוחים החדישים הינם מנועים חכמים שפותחו בטכנולוגיית
EC החסכונית, המאפשרים פעולה חלקה, שקטה ומעל הכל חסכונית, וזאת הודות לפיתוח הנדסי ייחודי שהותאם לדרישות המשתמשים ולעקרונות אסטרטגיית Greentech, עליה מקפידה החברה, לפיה כל מוצר חדש שיוצא מן פס הייצור במפעל יהיה חסכוני ואקולוגי יותר מקודמיו.

 

בעת בחירת מפוח טנגציאלי לשימוש בתעלות איוורור יש לבדוק מהי עלות אחזקתו, מהו החזר ההשקעה (ROI) המתקבל כתוצאה מהשימוש בו, רמות צריכת האנרגיה וכן פרמטרים נוספים כגון אקוסטיקה, רמות רעש וקלות השימוש וההתקנה. כל הפרמטרים הללו, נלקחו בחשבון בעת פיתוח המפוחים הטנגציאליים החדשים, והללו מציעים את התמורה הטובה ביותר עבור המשתמש בכל אחד מהמרכיבים והחזר ההשקעה מתקבל מיד עם הפעלת המפוח.

 

המנועים החסכוניים החדשים משולבים באופן מובנה בבית המפוח, שהינו בעל מבנה גיאומטרי ייחודי, ותורמים לרמות נצילות גבוהה במגוון רחב של מהירויות ולחצי עבודה משתנים. המפוחים מתאימים לשימוש במתחי עבודה של 24VDC ומציעים למשתמש יכולות בקרה ושליטה על מהירות המפוח.תרשים זרימת אוויר

 

יצרנית המפוחים המובילה מציעה ללקוחותיה שתי סדרות חדשות של מפוחים טנגציאלים: סדרה עם פתח איוורור באורך 300 מ"מ וסדרה נוספת המציעה מפוח כפול עם שני פתחי איוורור בגודל 300 מ"מ. מידות המפוחים הינן מידות אופטימליות המותאמות לשימוש בתעלות איוורור רצפתיות ושתי הסדרות מותאמות לשימוש במתחי עבודה של 24VDC והספק כניסה של W10-6 בלבד, עם בקרה אינטגרלית של V10-0. סדרת המפוח הכפול מאפשרת עבודה בלחץ של מקסימלי של עד 37 Pa.

 

כל היתרונות שמציעים המפוחים החדשים מצביעים על כך שהבחירה במפוחים טנגציאלים החדשים של ebmpapst היא הבחירה הטבעית עבור מהנדסים וקבלנים בעת תכנון מערכות למיזוג אוויר ואוורור בפרויקטים חדשים והיא מקנה להם שילוב ייחודי של חיסכון משמעותי בהוצאות אנרגיה, החזר השקעה לטווח הארוך וכן יתר קלות ונוחות בעת התקנת המפוחים במערכות השונות.

 

סדרות המפוחים החדישות, המתקדמות  והחסכוניות מבית ebmpapst משווקות בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "אחים פולק", לצד פתרונות אוורור נוספים המציעים חסכון באנרגיה ונעזרים בטכנולוגיות EC מתקדמות וידידותיות לסביבה.

עבור לתוכן העמוד