תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
מסכי אוויר

מסך אוויר/מסכי אוויר
תוצרת AiroSeal | דף טכני

היתרון המרכזי של מסך האוויר, מלבד ייצוב הטמפרטורה הרצויה, הינו תרומתו לחיסכון ניכר בתצרוכת החשמל. מסך האוויר מונע בריחה של כ-70% מהאוויר הממוזג, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האוויר, המהווה חלק גדול מאוד מצריכת החשמל בקיץ

שימוש במסך אוויר AiroSeal יכול להוביל לחסכון של עד 40-60% מהוצאות החשמל על מיזוג האוויר!

מאפייניםמסך אוויר

 

 

  • סופר דק- רק 18ס"מ
  • 2 מהירויות הפעלה
  • מגיע עם שלט רחוק
  • תקנים: ce ו- RoHS
  • מבחר דגמים, בגדלים שונים
  • גוף המסך עשוי ממתכת
  • קיימים גם דגמים מנירוסטה לתעשיית המזון, פרמצבטיקה, כימיה ועוד.

 


להגדלה לחץ כאן


אופן פעולת מסך אוויר
מסך אוויר, כשמו כן הוא, יוצר מסך של אוויר, המונע את "בריחת האוויר" הממוזג/ מחומם מצד אחד, ומצד שני מונע כניסת אוויר בעל גורמים לא רצויים כגון- אבק, פיח, חרקים ובכלליות אוויר מזוהם. מסך אוויר יוצר הפרדה של כ- 70% בין האזורים המופרדים [בין הפנים לחוץ] ובכך שומר על הטמפרטורה הרצויה בחדר ומאפשר להשאיר דלתות פתוחות.

מסך אוויר יכול לסייע גם ביצירת הפרדה בין אזור בו מעשנים לאזור ללא עישון, כך שתוחמים את אחד האזורים פיזית (קיר זכוכית/גבס), וחוסמים את מעבר העשן בין האזורים בעזרת מסך האוויר (כך גם להפרדת מטבח מחלל אכילה ועוד).

היתרון המרכזי של מסך אוויר AiroSeal הינו תרומתו לחיסכון הניכר בתצרוכת החשמל, מסך האוויר מונע בריחה של כ-70% מהאוויר הממוזג, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האויר- המהווה חלק ניכר מאוד מתצרוכת החשמל בקיץ, חסכון של 40-60% מהוצאות החשמל על מיזוג האוויר. וכמובן, תועלתו הישירה של מסך האוויר בייצוב הטמפרטורה הרצויה בחלל הממוזג.

 

מסך אוויר AiroSeal - הפתרון האידאלי לכל מקום עם תנועה של קהל - מסעדות, בתי קפה, סופרמרקטים, בנקים, בתי מרקחת, חנויות, אולמות ממוזגים ועוד.. מסך אוויר AiroSealמאפשר להשאיר את הדלתות פתוחות מבלי שיברח המיזוג.


> לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית למסך אוויר לחץ כאן >>

דפי מידע מסכי אוויר

תרשים זרימה


הדגמים השונים של מסכי האוויר:

מסך אוויר מחוזק- Aeolus
מסך אוויר חזק במיוחד, מיועד למחסנים גבוהים ולחדרי קירורקרא עוד
מסך אוויר Super Thin Series
מסך אוויר איכותי ואלגנטי- רק 16.3 ס"מ עובי
2 מהירויות הפעלה, מגיע עם או בלי שלט רחוק.
מבחר דגמים: 90ס"מ, 100ס"מ, 120ס"מ, 150ס"מקרא עוד
עבור לתוכן העמוד