תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
חדש: יחידות עיבוי מושלמות מבית Dorin עם מפוחי Ebm
10/06/2012יחידות העיבוי החדשות של Dorin, יצרנית המדחסים המובילה מאיטליה מציעות שילוב ייחודי של ביצועים מיטביים, רמות רעש נמוכות וכוללות מדחסים יעילים ואמינים ומפוחים בעלי נצילות אנרגטית גבוהה מבית ebm.

הניסיון הרב שצברה חברת Dorin בתחום הקירור, לצד האמינות הגבוהה והמקצועיות שרכשה לאורך השנים בענף, בנוסף לשימוש במפוחי ebm, יצרנית המפוחים הגדולה והמתקדמת בעולם, מקנים למשתמש יתרון משמעותי על פני המוצרים המתחרים ומציעים יחידה עיבוי מושלמת, שקטה ואמינה ביותר.  

יחידת העיבוי כוללת מדחס Dorin סמי-הרמטי איכותי המיוצר במפעלי החברה באיטליה, שני מאווררים ציריים וחסכוניים ebm-Hyblade, התורמים לפעולה שקטה ויעילה. יחידת העיבוי מציעה ניצול מיטבי של שטח מעבר החום ומסוגלת לעבוד בלחצי עבודה משתנים של עד 30 באר.

חברת Dorin, החוגגת בשנה זו 90 שנה להיווסדה, הינה פורצת דרך עולמית בתחום ייצור המדחסים הבוכנתיים והייתה הראשונה בעולם לייצר מדחסים ל-CO2. בעקבות ההצלחה הגדולה של מוצריה באירופה, החליטה חברת אחים פולק, המייצגת את היצרנית מזה למעלה מ-45 שנה, לייבא את ההצלחה לישראל ולצאת במבצעים ייחודיים לטכנאים ולאנשי קירור, ברכישת מדחסים ויחידות עיבוי.

מהנדס חברת אחים פולק, חנוך שוייצר, מציין כי "הייחוד של יחידות העיבוי המושלמות נובע מהצירוף הכולל של רכיבים איכותיים עם תכן מעבר חום המכסה באופן מיטבי את תנאי העבודה עבור יישומי קירור והקפאה".

יחידות העיבוי החדשות משווקות בישראל באופן בלעדי על-ידי חברת אחים פולק, המציעה ללקוחותיה מבחר עשיר, מגוון ואיכותי ביותר של ציוד ואביזרי בקרה למערכות קירור, מבית היצרניות הטובות בעולם, בנוסף לשירותי ייעוץ, ליווי ותמיכה הנדסית מקיפה ומקצועית.

עבור לתוכן העמוד