תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
איוורור, אוגוסט 2011
14/08/2011

ניוזלטר מחלקת איוורור, אוגוסט 2011

 

אוורור
כלי עבודה
חליבה
משאבות
קירור ומ"א
כימיקלים
ניוזלטרים קודמים

GREEN TECHשלום,

בימים אלה, בהם מחירי האנרגיה גואים, אנו עדים למגמה של דרישות להתייעלות אנרגטית במכשור תעשייתי ומסחרי בכל רחבי העולם וכן גם בישראל.

אנו בחברה החלטנו להרחיב את קו המוצרים חוסכי האנרגיה ולהביא פתרונות פורצי דרך
מבחינת יעילות ודירוג אנרגטי. כל זאת על מנת לאפשר ללקוחותינו להנות ממוצרים איכותיים יחד עם חיסכון כספי מוחשי בהוצאות החשמל.

בניוזלטר זה החלטתי להרחיב על מקצת מתוך שלל הפתרונות חוסכי האנרגיה שביכולתנו להציע עבורכם.

בברכה,
מילי ולק , מנהל מחלקת איוורור

תוכן הניוזלטר:


  


כתבות קודמות
   
•  מפוחי Ruck לשאיבת אוויר מגגות
•  מפוחי Ruck לשימוש במנדפים
 

צור קשר


מפוחי ה - EC: חסכוניים באנרגיה, טובים לסביבה


 מפוחי EC

במערכות איוורור תעשייתי, קירור ומיזוג אוויר, הפועלות מסביב לשעון בעצימות גבוהה, ישנה משמעות מכרעת לרכיבים המאפשרים חיסכון באנרגיה, הן מבחינה פיננסית עבור המשתמש והן מבחינה סביבתית.

חברת ebmpapst הגרמנית, יצרנית המפוחים המובילה בעולם, זיהתה את הצורך בפתרון המשלב יתרונות סביבתיים ואנרגטיים והציגה לעולם את אסטרטגיית GreenTech, העוטפת את כל סל מוצריה העשיר, והשיקה מגוון רחב של מפוחים ומנועים העושים שימוש בטכנולוגיית ה-EC פורצת הדרך והחסכונית.

יעילותם של מפוחי ה-EC עדיפה בהרבה מזו של יחידות איוורור העושות שימוש בטכנולוגיות אחרות, ומציעות חיסכון אנרגטי משמעותי של עד כ-50% לעומת הדור הקודם של המפוחים בטכנולוגיית ה-AC. לאור כל האמור, מובן כיום לכל, כי חסכון בעלויות ושמירה על הסביבה זה EC!

ebmpapst

להמשך קריאה ופרטים נוספים

מפוחי Radical: מדורגים גבוה ביעילות אנרגטית


 
מפוחי Radical

חברת ebmpapst הגרמנית, הנחשבת למובילה עולמית לייצור פתרונות אוורור בטכנולוגיות מתקדמות, זכתה במקום השני והמכובד בקטגוריית יעילות אנרגטית בתחרות למצוינות טכנולוגית-סביבתית שנערכה בתחילת חודש יולי בשטוטגרט שבגרמניה.

 הפרס הוענק לחברה בזכות פיתוח מפוחי ה-Radical. מפוחים אלה הינם מפוחים רדיאליים עם כנפיים מוטות לאחור בגיאומטריה ייחודית התורמת לזרימה אווירודינמית אופטימאלית ונצילות מנוע מרבית.

זו הפעם השנייה שחברת ebmpapst זוכה בפרס היוקרתי בגין תרומתה לסביבה, זאת לאחר שבשנת 2009, היו אלה המפוחים הציריים מסדרת הפרימיום היוקרתית Hyblade שגנבו את ההצגה בתחרות וזכו בפרס אודות ליעילותם האנרגטית הגבוהה.

ebmpapst

 

להמשך קריאה ופרטים נוספים

עבור לתוכן העמוד