תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
איוורור, נובמבר 2010
1/11/2010

ניוזלטר מחלקת איוורור, נובמבר 2010

אוורור כלי עבודה חליבה משאבות קירור ומ"א כימיקלים

שלום ,

אנו שמחים להציג בפניך את המהדורה הראשונה של הניוזלטר החדש של מחלקת איוורור שיצא אחת לתקופה.

להלן מגוון פיתוחים חדשים בתחום האיוורור.

בברכה,

   מילי ולק  -    מנהל מחלקת איוורור

תוכן הניוזלטר:

צור קשר


מפוחים קומפקטיים לזיווד אלקטרוני

זה לא משנה באם האפליקציה המבוקשת היא בקרת אקלים או מערכות קירור תעשייתי, המרחב בחלל המכשיר תמיד מוגבל. באופן דומה, ליחידות אשר דורשות קירור, כמו בענף הטלקומיוניקציה, כל ס"מ חשוב. לכן, מאווררים המספקים זרימת אוויר מקסימלית, תוך דרישת מקום ונפח מינימאלים ושמירה על רמת רעש נמוכה הינם הכרח, והדרישה למוצרים כאלו גדולה במיוחד. סדרת המאווררים הקומפקטיים מבית יצרנית המפוחים הגדולה בעולם, ebmpapst , מציעה פתרון לכל דרישות אלו. חלק ממאווררי הסדרה החדשה דקים עד כדי שליש ממאווררים מתחרים מקבילים ומייצרים זרימת אוויר חזקה בהרבה משאר הפתרונות המוצעים בשוק.

מוצרי הסדרה החדשה של החברה, עונים לכל דרישות השוק החדשות תוך שמירה על האיכות ואורך החיים שבהם מפורסמים מוצריה.

להמשך קריאה ופרטים נוספים

מפוחי Ruck לתעלות עגולות ומרובעות

מפוחי התעלה של חברת Ruck מאופיינים ביעילות ובביצועים גבוהים, וכן ברמת רעש נמוכה. החברה מייצרת את מפוחי התעלה בטכנולוגיות החדישות ביותר, ודואגת לפיתוח ושיפור מתמיד של קו המוצרים שלה, במטרה להביא ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. החברה מייצרת מפוחי תעלה מזה שנים רבות ומפוחי התעלה המצויינים של החברה משווקים בהצלחה רבה ברחבי העולם, כמו גם בישראל.

לאחרונה השיקה החברה סדרת מפוחי תעלה חדישים תחת המותג Etaline. הסדרה החדשה משלבת כנפיים משולבות (mixed flow) עם כנפוני זרימה ומנוע איכותי לקבלת נצילות גבוהה של כ-50%, תוך הקטנת מימדי המפוח ונוחיות התקנה בחללים צפופים.

להמשך קריאה ופרטים נוספים

HyBlade - מפוח פרימיום היברידי

הפיתוח המהפכני והייחודי מבית ebmpapst  - מאווררי ה.HyBlade

מבנה חדשני וייחודי של כנפיים מחומרים מרוכבים אשר מגדיר מחדש את היכולות של מפוחים ציריים גדולים.

דירוג היעילות של המפוחים החדשנים הינו פורץ דרך והמוצרים של הסדרה מציבים סטנדרטים חדשים של רמות רעש מזעריות.

בטכנולוגיה, משמעות המונח Hybrid הוא חיבור בין אלמנטים שונים. המאפיין המיוחד במקרה זה הוא שהרכיבים שחוברו מספקים כל אחד בעצמו פתרון נפרד, אך רק כאשר רכיבים אלו מחוברים יחדיו הם מהווים משהו חדש לחלוטין עם תכונות פורצות דרך אשר לא נראו קודם לכן בתעשיית האוורור.

רמות השקט והדירוג האנרגטי הגבוה ביחד עם האיכות הידועה של חברת ebmpapst מביאות את המוצר החדש לראש הרשימה בקטגוריית המפוחים התעשייתים. המפוחים החדשניים מגיעים במגוון קטרים (500 מ"מ - 990 מ"מ) ומתאימים לשימוש במגוון אפליקציות בתעשייה.(מ"א, קירור וכו')


להמשך קריאה ופרטים נוספים

מסכי אוויר עם גוף חימום

מסך אוויר משמש כחוצץ בפתח החדר. היתרון המרכזי של מסך האוויר, מלבד ייצוב הטמפרטורה הרצוייה, הינו תרומתו לחיסכון ניכר בתצרוכת החשמל. מסך אוויר מונע בריחה של כמחצית מהאוויר הממוזג בחלל החדר, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האוויר הן בחודשי הקיץ החמים והן בחורף כאשר שמירה על חום החדר חשובה לא פחות.

בימי החורף מתפקד מסך האוויר גם כמפזר חום חזק היוצר הפרדה מלאה בין חלל החדר לסביבה החיצונית ובכך חוסך כסף רב בהוצאות החשמל והחימום.

פרט למסכים הסטנדרטיים, קיימים דגמים מיוחדים לחדרי קירור, פתחים גבוהים ואף דגמים בעלי גוף פלב"מ לתעשיית המזון.

להמשך קריאה ופרטים נוספים
במחלקת איוורור של החברה ניתן להשיג:
מפוחים ציריים וצנטריפוגליים במגוון גדלים, מפוחים לתעלות עגולות ומרובעות, מסכי אוויר, יחידות קירור לארונות חשמל ומבחר של מפוחים קומפקטיים לזיווד אלקטרוני AC/DC.
 

 

עבור לתוכן העמוד