תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

הגדלת מערכת הוואקום הקיימת ב-20%

במקום להשקיע תקציב בהוספת משאבות - הגדל מערכת הוואקום בעזרת אחים פולק

במרכזים רפואיים רבים, מערכות הוואקום תוכננה לפני זמן רב ומועמסת בעוד חדרי אשפוז, עוד מחלקות ועוד אגפים, עד שהפעולה של מע' הוואקום מתחילה להיות גבולית...

במקרים אלו, האתראות על ואקום נמוך פועלות לעיתים תכופות ומתעוררות בעיות בתפקוד השוטף.

רגע לפני שמתחילים לתכנן תקציב גבוה של החלפת המשאבות ו/או הוספת משאבות - תוך הבנה שיש צורך לשנות את לוח החשמל, חברת אחים פולק מציעה את הפיתוח המיוחד של הגדלת המערכת ב-20%, ללא הוספת משאבות!!

חברת אחים פולק היא המובילה כיום בארץ בייצור ואספקת מערכות ואקום רפואי, יחד עם מערכות פינוי גזים חדשניות, מציגה את הפיתוח לבתי חולים המבוסס על משני תדר הפועלים בתקשורת ביניהם ומאפשרים הגדלת המערכת ב-20%.    

 

 

מחלקת החשמל של חב' אחים פולק שילבה את משני התדר הייחודיים של ABB במערכות קיימות, ללא צורך בהוספת כבלי פיקוד מהלוח הקיים אל משני התדר ובכך למעשה, כמעט ואינה מתערבת בלוח החשמל הקיים אצלכם!

משני התדר פועלים באמצעות תקשורת ולמעשה, כל החיווט נעשה בין משני התדר בלבד ללא הזדקקות להוספת התחבוריות לבקר המתוכנת שאולי קיים בלוח וללא צורך בהרחבות מיותרות לאותו בקר, ו/או שינוי מהותי של הלוח הקיים!

 

שילוב משני תדר במערכת קיימת מאפשרת להינות מיידית ביתרונות הבאים:

          1.     הגדלה של עד 20% בספיקת המערכת הקיימת.

          2.     שמירה על מנועי החשמל עם התנעה רכה שתאריך חיי המנועים.

3.     אפשרות פעולה של המערכת ב-PID (שמירה על ערך ואקום/לחץ מסוים – משני התדר יעלו/יפחיתו מהירות מנועי החשמל כדי לשמור על הערך שנקבע מראש)

4.     המשאבות/מפוחי האוויר ייכנסו ויוצאו מפעולה עפ"י הדרישה בפועל מהמערכת – חסכון חשמלי מיידי בזמנים שאין צורך בפעולה מלאה של המשאבה.

5.     אוטומטיזציה של המערכת ללא צורך בבקר מתוכנת – משני התדר ידעו להחליף בין המש' עפ"י זמן (או סדר כניסות), להפעיל מש' תורנית במקרה של תקלה, לתת אתראות במהלך העבודה.

6.     משני התדר מאפשרים מעקב אנלוגי על נתונים  המגיעים מהמנוע, כולל הגנות חשמליות מקיפות על המנוע.

הטמעת המערכת נעשית ע"י חשמלאים מיומנים ומוסמכים של חב' אחים פולק, לפי כל חוקי החשמל.

ההטמעה נעשית אצל המשתמש ומוודא פעולה מתאימה לדרישות שסוכמו מראש.

ההטמעה כמעט ואינה מתערבת בלוח הקיים, למעט התקנת רכיבים מינימליים להפעלת המערכת החדשה וחיווט מינימלי.

 

אם חסר לכם אויר או וואקום ואם רציתם אוטומטיזציה למערכת, יחד עם שליטה מלאה – פנו לחב' אחים פולק לקבלת פרטים ללא כל התחייבות

לראות מערכות ואקום שנעשו על ידינו, לחץ כאן.

מערכות חדשניות אלו הופעלו כבר במספר בתי חולים גדולים, בהצלחה רבה - שאלו אותנו לפרטים

 

 

אחים פולקהשינוי הוא באוויר

 

 

עבור לתוכן העמוד