תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
טכנולוגיה 2009

תערוכת טכנולוגיה 2009
התערוכה הבינ"ל ה-20 לחידושים והישגי טכנולוגיה
22-25 ביוני 2009  |  מרכז הירידים והקונגרסים, ת"א

 

 

בוא/י לבקר אותנו בתערוכה
בתערוכה נציג מספר סדרות מוצרים חדשות- משאבות לכימיקלים, משאבות חבית, משאבות ואקום, מפוחי תעלה, דגמים חדשים של מסכי אוויר ועוד..

מלבד לראות ולהתרשם מהמוצרים המעולים, נשמח גם להכיר כל אחת ואחד מכם באופן אישי, לענות על שאלות בתחומים שמעניינים אתכם, וגם על דברים שמעבר.

אנחנו נמצאים בביתן 12, אולם 12, מקווים לראותך בתערוכה.הצצה מוקדמת לכמה מהמוצרים שנציג בתערוכה-

משאבות lobeמשאבות lobe
תוצרת Gardner Denver ארה"ב

משאבות מסוג זה משמשות לטיפול במים ושפכים - לאיוור ריאקטורים, עיכול בוצה ושטיפה נגדית של מסנני חול, יחד עם שינוע פניאומטי למפעלי פלסטיק, טחנות קמח ומאפיות. הטכנולוגיה המתקדמת של המפוחים, מאפשרת התקנתם בשימושים המחייבים פעולה מאומצת לעיתים ללא הפסקה. עקרון הפעולה הפשוט שלהם מאפשר אחזקה קלה ונוחה לאורך זמן. עוד על משאבות lobe..


משאבות צנטריפוגליות לכימיקליםמשאבות צנטריפוגליות לכימיקלים
תוצרת FTI ארה"ב

מבחרעצום של משאבות צנטריפוגליות מעולות, המיועדות לתעשיות המזון, פרמצבטיקה והכימיה- מעולות להעברת נוזלים אגרסיביים ו/או קורוזיביים במיוחד. המשאבות במבנה PVDF, PP או פלב"מ. מספר דגמים עם הנעה מגנטית ללא אטם! עוד על משאבות לכימיקלים.. 


משאבות חביתמשאבות חבית לכימיקלים ונוזלים צמיגים
תוצרת FTI ארה"ב

מבחר משאבות חבית מצוינות, מתאימות להעברת כל סוגי הנוזלים- סולבנטים, כימיקלים ועד קרמים וסבונים נוזליים. אורכי גליל: מ-30 ס"מ עד 170 ס"מ. דגמים מאושרים ATEX, אפשרות למנוע אוויר או מנוע חשמל, עם ויסות ספיקה, אפשרות לקיט נגד חשמל סטטי. עוד על משאבות החבית..


משאבות גלגלי שינייםמשאבות גלגלי שיניים
תוצרת Viking ארה"ב

משאבות מסוג זה משמשות להעברת שמן על כל סוגיו, דלקים שונים, מזוט, צבעים, דיו, שעווה, אספלט וביטומן, מפעלי מזון (שוקולד), העברת סולבנטים, גזים נוזליים בכלליות, ובפרט גפ"מ ופריאון. ההגדרה שאנו באחים פולק נוטים לייחס לאפשרויות של משאבות ויקינג, היא: "המשאבות מעבירות כמעט כל דבר - חוץ ממים..." עוד על משאבות גלגלי השיניים..


משאבות חלזוניותמשאבות חלזוניות
תוצרת Wangen גרמניה

אחת החברות המעניינות ביותר בייצור משאבות בורגיות אקסצנטריות. חברת ונגן אינה מהיצרנים הגדולים ביותר בעולם- זהו היצרן הרביעי בגודלו בגרמניה. עם זאת, הוא היצרן הבודד כמעט שמציג סטנדרטים גבוהים במכללים השונים, בכל משאבה המיוצרת לשוק! מעבר למשאבות המיועדות לתעשייה, קיימות סדרות משאבות ייחודיות מפלב"מ לתחום המזון אשר מוגדרות כהגיניות ובחלקן אף אספטיות! משאבות אלו כוללות חומרי מבנה המאושרים למזון ועם אפשרות של פירוק מהיר לצורך ניקוי, יחד עם פתחי CIP- ניקוי במקום. עוד על המשאבות החלזוניות..


משאבות ואקוםמשאבות ואקום
תוצרת Becker גרמניה

משאבות ואקום ומפוחי אויר מסוג להבים ורגנרטיבי למפעלי אריזה, בתי חולים, מפעלי פרמצבטיקה, שינוע פניאומטי, איוור מכלי דגים, מערכות ואקום מושלמות לבתי חולים, מפעלי תעשייה ועוד. סדרות לאורך חיים גבוה במיוחד. עוד על משאבות הואקום של Becker..


מפוחי תעלהמפוחי תעלה
תוצרת Ruck גרמניה

מפוחי התעלה של חברת Ruck מאופיינים ביעילות ובביצועים גבוהים, וכן ברמת רעש נמוכה. החברה מייצרת את מפוחי התעלה בטכנולוגיות החדישות ביותר, ודואגת לפיתוח ושיפור מתמיד של קו המוצרים שלה, במטרה להביא ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר, במחירים האטרקטיביים ביותר. החברה מייצרת מפוחי תעלה מזה שנים רבות, מפוחי התעלה המצויינים של החברה משווקים בהצלחה רבה ברחבי העולם, וכעת גם בישראל. עוד על מפוחי התעלה של Ruck..

 


מסכי אווירמסכי אוויר
תוצרת GreenAir

מסך אוויר, מלבד ייצוב הטמפרטורה הרצוייה, תורם לחיסכון ניכר בתצרוכת החשמל. מסך האוויר מונע בריחה של כ-70% מהאוויר הממוזג, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האוויר, המהווה חלק גדול מאוד מצריכת החשמל בקיץ. בשורה התחתונה- מסך אוויר יכול לחסוך לעסק 40-60% מהוצאות החשמל על מיזוג האוויר בקיץ! עוד על מסכי אוויר GreenAir..

 


תמונות מהתערוכה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד