תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
חדש: משאבות חבית מופעלות סוללות מבית FTI
30/06/2011

 

תוצרת FTI, ארה"ב,  לקטלוג החברה לחץ כאן

 

 
חברת פיניש טומפסון (FTI) היצרנית המובילה למשאבות חבית בארה"ב, כמו גם למשאבות הנעה מגנטית לכימיקלים, הודיעה לאחרונה על פיתוח משאבות חבית חדישות מסדרת ה- EF, שתופעלנה על-ידי סוללות בלבד.

פיתוח זה יאפשר פעולה רצופה של עד שעה, ללא כל צורך בחיבור חשמל או אויר.

 

אפשרות זו מהווה הזדמנות מצוינת עבור כל מי שנדרש לפרוק תכולה של חבית ו/או מיכל בשטח, כשאין ברשותו חיבור אפשרי לחשמל או אוויר דחוס, כפי שקיים בדרך כלל. הפתרון החדשני אידיאלי לקבלני עבודות אזרחיות הנדרשים במסגרת עבודתם לפרוק חביות שמן ו/או דלק לציוד מכני הפועל בשטח.

 

המשאבה תוכל להעביר עד 57 ל' לדקה ועומד מקס של 4.5 מטר, ויודעת להתמודד עם נוזלים בצמיגות של 200cp ומשקל סגולי עד 1.6. יחד עם המשאבה מתקבל  מטען חשמלי, לטעינת הסוללות שבמנוע, בתוך שעתיים בלבד.

 

מועד היציאה המסחרית של משאבה זו צפוי להיות בסוף שנת 2011. משאבה ייחודית וחדשנית זו מצטרפת לסדרות נוספות של חברת FTI  האמריקנית, המאפשרות העברת נוזלים דלילים כגון סולבנטים, בצמיגות של 1cP, ועד משחות בצמיגות של  100000cP!

 

הינכם מוזמנים להתרשם מסוגים נוספים של משאבות איכותיות המשווקות על ידי חברת אחים פולק ולעיין במידע העשיר העומד לרשותכם כל העת באתר החברה, הכולל קטלוגים טכניים ואף תוכנה מקצועית
שתסייע לכם בבחירת המשאבה.

 

 

עבור לתוכן העמוד