תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
הדור הבא של מפוחי ה-Radical: חסכוניים ושקטים יותר מאי פעם
15/08/2011

סדרת מפוחי ה-Radical החדשהכשנה לאחר ההשקה המוצלחת של מפוחי ה-Radical, שהציבו סטנדרטים גבוהים של איכות, עמידות ונצילות אנרגטית, חושפת ebmpapst, יצרנית המפוחים המובילה בעולם, את הסדרה המשופרת של המפוחים הרדיאליים שפיתחה בגדלים 250-133 מ"מ, שעתידים לחולל מהפכה נוספת בתחום

זרימת אוויר משופרת, מבנה ייחודי שאינו דורש הפעלה עם בית חלזוני, מנוע ייחודי העושה שימוש בטכנולוגיית ה-GreenTech האקולוגית ופורצת הדרך, הם רק חלק מהשינויים "הרדיקליים" שניתן למצוא במפוחים החדישים והייחודיים.

העיצוב החדשני של סדרת המפוחים המתקדמת, הכולל להבים מחומרים פלסטים מרוכבים המוטים לאחור בעיצוב אווירודינמי ייחודי ובנויים מ"חתיכה אחת", הוא תוצר של תהליך פיתוח מורכב ומתוכנן בקפידה של מהנדסי החברה, שנועד להתאימו באופן מירבי לדרישות המשתמשים בענפי התעשייה השונים. מערכת נידוף החום החדשה מאפשרת פיזור אופטימלי של האוויר הנכנס, מפחיתה באופן משמעותי את בזבוז האנרגיה ומייצרת שילוב ייחודי של נצילות אנרגטית גבוהה ביותר ורמות רעש נמוכות ומשופרות מאלו של המפוחים הרדיאליים הקודמים.

חידוש נוסף ומשמעותי שהופך את המפוחים הרדיאליים למתקדמים במיוחד הוא השימוש במנועי ה-EC, שזכו לחותמת האיכות של טכנולוגיית GreenTech ונחשבים לחסכוניים בהרבה בהשוואה למנועי ה-AC הקונבנציונאליים. מנועי ה-EC החדשים מוכנים להרכבה במידות זהות לאלה של מנועי הדור הישן, עובדה אשר מקלה על תהליך ההתקנה. החברה מציעה ללקוחותיה בחירה בין מנועי EC עם שתי מהירויות מובנות לבין מנוע משולב עם יחידת בקרה המושתת על משוב V0-10או PWM. השיפורים המוצעים בסדרת המפוחים החדשה, לצד הקלות שבהליך ההתקנה, מאפשר ללקוחותיה מסביב לעולם, בענפי התעשייה השונים, שכבר משתמשים במפוחי ה-AC, ליהנות מהיתרונות הבולטים שמציעים מפוחי הדור החדש של החברה, לרבות, חיסכון בעלויות ושמירה על הסביבה.

המפוחים הרדיאליים החדשים מותאמים לשימוש במגוון רחב של יישומים ואפליקציות בתעשיית האיוורור, הקירור ומיזוג האוויר, אוורור ארונות פיקוד ושליטה, יחידות טיפול באוויר וכן ייעודיים בשימוש במכונות צילום דיגיטליות ובאוורור משאבות חום, ארונות תקשורת וחשמל.

היתרונות הבולטים של סדרת המפוחים החדשה:

  • יעילות גבוהה במיוחד הודות לעיצוב אווירודינמי משופר ושימוש במנועי ה-EC.
  • רמות רעש נמוכות ביותר הודות לזרימת אוויר אופטימלית דרך מאיץ המפוח.
  • המפוחים הקומפקטיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, עם אפשרות בחירה והחלפה בין EC ל-AC.
  • אפשרות לבחירה בין בקרה רצופה לבין מנוע עם שתי דרגות מהירות מובנות.
  • המפוחים עומדים בכל התקנים האירופיים העתידיים בתחום היעילות והנצילות האנרגטית – ErP.
  • מבנה מאסיבי ללא כל צורך בתחזוקה.
  • לחץ סטטי גבוה.

סדרת המפוחים הרדיאליים החדישה, המתקדמת והחסכונית משווקת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "אחים פולק", לצד פתרונות אוורור נוספים, מבית היצרניות הטובות בתחומן, המציעים חסכון משמעותי באנרגיה ונעזרים בטכנולוגיות מתקדמות וידידותיות לסביבה.

 

עבור לתוכן העמוד