תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
מפוחי DV6300: מפוחים קומפקטיים בטכנולוגיה חדשנית
22/04/2012

מפוחים צנטריפוגליים קומפקטיים חדשיםיצרנית המפוחים הגדולה בעולם ebmpapst הכריזה לאחרונה על השקת סדרה חדישה של מפוחים צנטרפוגליים קומפקטיים לזיווד אלקטרוני בשם DV6300. סדרה איכותית זו שנועדה להחליף את סדרות המפוחים הקודמות בקטרים של 172 מ"מ, מציבה סטנדרטים חדשים של נצילות אנרגטית ורמות רעש נמוכות, תוך שילוב ייחודי של פיתוח טכנולוגי מתקדם, אווירודינמיקה פורצת דרך, מנוע בטכנולוגית EC ומנגנון בקרה מובנה המאפשרים חיסכון אנרגטי ופיננסי גדול עבור המשתמש.

המפוחים החדשים, המוצעים בממדים קומפקטיים בגודל של 51 מ"מ ובקוטר מינימלי של 172 מ"מ, מציעים תפוקות אוויר משופרות של 1,100 מק"ש, כ-57% יותר מאלה שהתקבלו במפוחי הסדרות הקודמות בקטרים הללו ורמות רעש הנמוכות בכ-8 דציבלים בהשוואה למפוחי הדור הקודם בלחצי עבודה משתנים עד 800 Pa. המפוחים החדשים נעזרים במנוע EC חכם וחסכוני, הדומה לזה הנמצא בשימוש במפוחים הציריים הקומפקטיים המובילים מסדרת ה-S-force, ומוצעים למשתמש עם מנגנון בקרה מובנה לשליטה על מהירויות המפוח.

סדרת המפוחים החדשה מתאימה למגוון רחב של טווחי פעולה ויישומים בענפי האלקטרוניקה, המחשוב, הדפוס, הטלקומוניקציה, קירור ומיזוג האוויר, ומיועד במיוחד לשימוש במערכות אוטומציה ובקרה, באינברטרים, בקרים ושרתים לתחנות כח, ראוטרים ושרתים תעשייתיים, מערכות דפוס, מחליפי חום תעשייתיים ועוד.

חיסכון משמעותי באנרגיה, נצילות אנרגטית גבוהה ורמות רעש נמוכות, הם אלה שהפכו את המפוחים החדשים לבשורה של ממש בתחום עבור כל מי שמחפש אחר פתרון אוורור קומפקטי ואיכותי עם תרומה אמיתית לשיפור ביצועי המערכות ולחיסכון משמעותי באנרגיה.

עבור לתוכן העמוד