תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
חליבה, דצמבר 2011
6/12/2011
                                                ניוזלטר מחלקת חליבה, דצמבר 2011

אוורור כלי עבודה חליבה משאבות קירור ומ"א כימיקלים

אנו בחברת אחים פולק פועלים כל העת על מנת לצייד את הרפתנים
בציוד האיכותי והאמין ביותר ועם בוא החורף אנו שמחים ליידע
אותך על מבצע חם במיוחד שהשקנו החורף עבור מערכת הטרמה סטור,
המערכת המובילה בעולם לחימום המים ברפת.

נוסף על כך, אנו גאים לחשוף במהדורה זו את הדור הבא של
הפולסטורים מבית Boumatic, המשווק בלעדית על-ידינו, באיכות
ובאמינות ללא תחרות.  

מעוניינים לשדרג את הרפת בציוד המתקדם
ביותר בעולם? פנו אלינו עכשיו לייעוץ ללא התחייבות.

בברכה, גדי קאלוד,
מנהל מחלקת חליבה, אחים פולק
טלפון נייד: 054-6619441

צור קשר


מבצע חורף חם עם טרמה סטור: הפתרון המשתלם ביותר לרפת

Therma-Stor

כיצד ניתן גם לחסוך בהוצאות האנרגיה של הרפת בחודשי החורף, גם לייעל את מערכות קירור החלב בקיץ וגם להפחית את העומס ומשך השימוש במדחסי הקירור? התשובה לכך היא פשוטה: באמצעות השימוש במערכת הטרמה סטור, המערכת הייחודית, המשווקת בהצלחה בארץ ובעולם לאלפי רפתנים מרוצים!

חברת אחים פולק, המשווקת הבלעדית של המערכת בישראל, משיקה לכבוד חודשי החורף מבצע אטרקטיבי במיוחד לרכישת המערכת כולל 5 שנות אחריות. הזמינו עכשיו את המערכת ותוכלו ליהנות מחיסכון כספי מוכח של אלפי שקלים בשנה, ממים חמים בחינם לאורך כל שעות היממה ומהחזר ההשקעה תוך שנתיים.

להזמנה ולייעוץ מקצועי פנו אלינו עוד היום ונשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות. לפרטים נוספים אודות המערכת הייחודית, אופן פעילותה ולצפייה במכתבי המלצה של לקוחות מרוצים לחצו על הקישור מטה.

Boumatic
להמשך קריאה ופרטים נוספים

הפולסטור המתקדם בעולם נוחת בישראל

HiFlo

הפולסטור האמין, הטוב והמתקדם בעולם נוחת בישראל ולרגל השקתו, אנו בחברת אחים פולק, גאים לסקור בפניכם את יתרונותיו ולהציג את מאפייניו שהפכו אותו במהרה לסיפור הצלחה עולמי.

מה מייחד את הפולסטור החדש הקרוי HiFlo? מדובר בדור הבא של הפולסטורים מבית Boumatic, יצרנית ציוד החליבה המתקדם בעולם, לה ניסיון רב בהתאמת פתרונות חליבה לרבבות רפתנים מסביב לעולם.

פולסטור זה מציב סטנדרטים חדשים של רמות אמינות ואיכות, ללא תחרות. בנוסף, הפולסטור החדש דורש תחזוקה מינימלית בלבד. למידע נוסף אודות הפולסטור ולצפייה בסרטון על אופן פעילותו ויתרונותיו לחצו על הקישור מטה
.

Boumatic
להמשך קריאה ופרטים נוספים
במחלקת חליבה של החברה תוכל/י למצוא:

מערכות איוורור לרפת, ציוד חליבה (קמצים, בטנות מעולות, פולסטורים ועוד), משני מהירות למשאבות ואקום, מערכות ומשאבות ואקום, בקרי טמפ', מערכות ושיטות לקירור מקדים, טרמה סטור (מתקן לחימום מים ע"י מערכת הקירור הקיימת ברפת) וציוד חליבה לעיזים ולכבשים. בנוסף, חברת אחים פולק פיתחה ומשווקת את מערכת ה- CowKool, אשר הוכחה באופן מדעי למניעת הירידה בתפוקת החלב בחודשי הקיץ החמים ונמכרת בארץ ובעולם.

 לחץ כאן לרישום לרשימת הדיוור

עבור לתוכן העמוד