תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
משאבות, ינואר 2011
18/01/2011

ניוזלטר מחלקת משאבות, ינואר 2011שלום,

אנו שמחים להציג בפניך את מהדורת ינואר של הניוזלטר של מחלקת משאבות. בניוזלטר זה החלטנו להתמקד בנושא הקטנת העלות בתפעול משאבות שונות, כגון:- עלות אנרגיה ו/או עלות תשתית ו/או הרס משאבה עקב נזק בלתי הפיך מסיבות שונות...

בברכה,

   משה רוזנבלום  -    מנהל מחלקת משאבות

תוכן הניוזלטר:

צור קשר


 


בתעשייה בכלל, אך במפעלי כימיה ומזון בפרט, נפוצות משאבות הוואקום על בסיס טבעת מים. עקרון הפעולה מחייב לספק כל זמן פעולת המשאבה, מי שירות, אשר בסוף התהליך, יוצאים עם האוויר בפליטה ובד"כ, הולכים לניקוז/איבוד.

חברת Airtech מארה"ב, מציגה משאבות מיוחדות – עם אפשרות למבנה פלב"מ, ללא חלקי פלסטיק – ללא כל צורך בחיבור מי שירות! המשאבה כוללת את מכל המים ומחליף חום יעיל וחזק.

סדרת משאבות אלו מהווה פתרון מצוין למפעלי תעשייה בכלל וכימיה ומזון בפרט, להחליף את מש' טבעת המים הקונבנציונליות, המבזבזות מים יקרים מדי, בכל פעולה שלהן.יחידת מפוח הטורבו מאפשרת חסכון אנרגטי עד 35% לעומת המפוחים הקונבנציונליים שבשוק, בזכות:

מפוח הטורבו מבוסס על טכנולוגיית סילון אווירודינמית ופטנט ייחודי של NASA – שימוש במסבי אויר, המביא ליעילות גבוהה.
בקר מתוכנת (PLC) ומשנה תדר (VFD) - הכלולים סטנדרטית ביחידה, חוסכים עלות זו ברכישה הכוללת.

בוא לבדוק איתנו חסכון כספי צפוי!בתעשייה התהליכית, פועלות משאבות שתקלות בהן, עלולות לגרום לנזקים כספיים כבדים ותוצאות נלוות קשות.....

משאבות מסוג הנעה מגנטית ומשאבות הרמטיות רגישות במיוחד לפעולה ללא נוזל – מצב שכזה, יגרום להריסתן המהירה – בתוך דקות.

מכשיר אלקטרוני קטן - על פס DIN, מסוגל למנוע תוצאות קשות אלו, בהתקנה פשוטה -  פחות מ- 30 דקות התקנה ע"י חשמלאי מורשה.

אם ברשותך משאבת ואקום ו / או מפוח אויר המשווק על ידינו, כדאי לדעת שנדרש לעשות פעולות אחזקה תקופתיות – כפי שהיצרן ממליץ לאותה יחידה.

כפי שגם ברכב, ללא אחזקה נאותה, עלול להיגרם נזק ממשי – ולעיתים בלתי הפיך למכלול הרלבנטי או למנוע, כך עלול להיגרם נזק למשאבת האוויר שלכם.
עבור לתוכן העמוד