תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
מפוח רדיאלי קומפקטי

ebm papst

 

מוצר חדש תוצרת ebm מפוח צנטריפוגלי בעיצוב סלpapst

המפוחים הרדיאלים החדשים הינם בעלי טבעות יניקה ובית אינטגרלי קומפקטי, קלים להתקנה, שקטים יתר וחוסכים משמעותית באנרגיה.

ebm-papst מציעים כיום את המפוח הרדיאלי הקומפקטי והמוכר שלהם עם מנוע EC או AC מותקנים בבית מודולרי עם רשת הגנה ויציאת כבל הזנה (ע"פ דרישה).

היתרון העצום עבור הלקוחות הינו ברור: ניתן להתקין את המפוח באופן פשוט וקל להתקנה והמאוורר שקט יותר באופן משמעותי ואף צורך פחות אנרגיה וחשמל. המוצר החדש של ebm-papst מתאים לאפליקציות חדשות וקיימות כאחד. בפרויקטים חדשים, ללקוח נחסך הצורך לפתח ולהתאים את טבעות היניקה ואמצעי התפיסה למערכת בעבור המוצר בעצמם.

יתרון ברור נוסף הנו: מהנדסי ebm-papst מפוח צנטריפוגליהתאימו חלקים אלו למאוורור באופן מושלם והתוצאה הינה מפוח שקט יותר שחוסך אנרגיה רבה ולכן משתלם מאוד.


למפוחים הרדיאלים הקומפקטים החדשים של החברה יש מגוון רחב מאוד של שימושים – החל משימושים ביתים (שימוש בארונות פיקוד וחשמל) ועד למגוון שימושים בתעשייה.
הסידרה החדשה הוצגה בתערוכת ISH בגרמניה בתצורות הבאות וקצרה שבחים רבים:

· סל יעודי עם מנוע EC
· עיצוב קומפקטי עם מנוע AC

שתי גירסאות אלו זמינות ללקוח גם בגירסה עם מנוע EC וגם בגירסת AC.

בנוסף, מפוחי אלו משתייכים לסדרת המפוחים החדשה של החברה בשם GreenTech.

מותג הGreenTech מכיל בתוכו רק את המוצרים החסכוניים והיעילים ביותר המיוצרים במפעל. השימוש במוצרים אלו ברור – חסכון גדול באנרגיה משמעותו חסכון ניכר בכסף.GREEN TECH

המאווררים הרדיאליים והקומפקטיים אשר מגיעים בתצורה של כלוב, ניתנים לרכישה בקטרים שונים החל מ-175 מ"מ ועד לקוטר של 190 מ"מ. בגירסאת הסל, מאווררים אלו ניתנים לרכישה בקוטר 220 מ"מ. גדלים נוספים יהיו זמינים בתחילת הקיץ.

 

 

עבור לתוכן העמוד