תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
חברת ebmpapst זכתה במקום השני בתחרות למצוינות טכנולוגית-סביבתית

הפרס הוענק לחברה בקטגוריית "יעילות אנרגטית" בעבור מפוחי ה-Radical החסכוניים בצריכת חשמל שפיתחה לאחרונה. השר הגרמני לאיכות הסביבה בירך את החברה ואמר: "הטכנולוגיה הסביבתית הפכה בימינו לכוח המניע של הכלכלה" • זו השנה השנייה שהחברה זוכה בפרס בגין פיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה


 

חברת ebm-papst הגרמנית, הנחשבת למובילה עולמית לייצור פתרונות אוורור בטכנולוגיות מתקדמות, זכתה במקום השני והמכובד בקטגוריית יעילות אנרגטית בתחרות "באדן-וורטמברג", התחרות השנתית למצוינות טכנולוגית-סביבתית, שנערכה בתחילת חודש יולי בשטוטגרט שבגרמניה. הפרס הוענק לה בזכות פיתוח מפוחי ה-Radical. מפוחים אלה הינם מפוחים רדיאליים עם כנפיים מוטות לאחור בגיאומטריה ייחודית התורמת לזרימה אווירודינמית אופטימאלית ונצילות מנוע מרבית.

 

את הפרס בגין תרומתה המשמעותית לשימור הסביבה קיבלו בכירי החברה מידיו של השר הגרמני לאיכות הסביבה, פרץ אונטרסטלר, שציין לשבח את הירתמות החברות הטכנולוגיות, ובראשן ebm-papst, לשימור הסביבה, וציין כי "הטכנולוגיה הסביבתית הפכה בימינו לכוח המניע של הכלכלה".  מתוך 70 המוצרים שהגישו מועמדות לזכייה בפרסי "באדן-וורטמברג", בחרו פאנל המומחים ב-13 מוצרים בולטים במיוחד התורמים באופן משמעותי לשימור הסביבה, ובראשם מפוחי ה-Radical, שזכו, כאמור, במקום השני בקטגורית "יעילות אנרגטית".

 

זו הפעם השנייה שחברת ebm-papst זוכה בפרס היוקרתי בגין תרומתה לסביבה, זאת לאחר שבשנת 2009, היו אלה המפוחים הציריים מסדרת הפרימיום היוקרתית Hyblade שגנבו את ההצגה בתחרות וזכו בפרס אודות ליעילותם האנרגטית הגבוהה.

 

מנהל המחקר והפיתוח של חברת ebm-papst, ד"ר ברונו לינדל, בירך על הישג החברה ואמר "אנו מרוצים שזכינו גם השנה בפרס בזכות הפיתוחים החדשניים שלנו. מפוחי ה-Radical שפיתחנו מאפשרים יעילות אנרגטית מקסימאלית למגוון רחב של שימושים ואפליקציות בתחום הקירור ומיזוג האוויר".

 

מוצריה האיכותיים והחדשניים של חברת ebm-papst, שהציבו סטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות שאין שני להם, משווקים בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "אחים פולק". לייעוץ מקצועי ולהזמנה ניתן ליצור קשר עם אנשי המכירות של החברה בטלפון 03-9100333.

עבור לתוכן העמוד