תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
תולדות צינון פרות בישראל

תולדות צינון הפרות בישראל

חברתנו הינה חלוצה בישראל בנושא איוורור ברפתות, עוד משנת 1975, מאז רכשנו ניסיון רב בתחום האוורור ברפתות. במשך השנים פיתחה החברה רעיונות חדשים בנושא העמדת מאווררים ברפת ומתקני תלייה מגוונים שחסכו לחקלאים כסף רב בעלויות התקנה ובחיסכון בחשמל.
בשנים האחרונות , בעקבות התחממות גלובלית של כדור הארץ והתפתחות משק החלב, הוחלט בחברה להשקיע משאבים בפיתוח אפשרויות צינון נוספות בשילוב עם התזת מים בלחץ נמוך, כך בעצם נולדה לראשונה מערכת ה- CowKool.

מערכת ה-CowKool  מאפשר לפרות בימי הקיץ החמים לשמור על טמפרטורת גוף דומה לזו שבחורף וזאת על ידי התזת תרסיס מים על גופן בצורה מבוקרת, ואיודם.
מערכת ה-CowKoolהינה כיום המערכת המושלמת והיעילה ביותר בעולם. המערכת משלבת את המאווררים הטובים והיעילים של חברת Ziehl Abegg, יחד עם מערכת מים אינטגרלית, המבוקרת בצורה פשוטה וחכמה. המערכת מציעה מגוון אפשרויות תליה והתקנה באזורי הרפת השונים בשילוב מושלם של אוויר ומים על פי דרישת הרפתן.

בשילוב עם בקר מתוכנת PLC, יכול כל רפתן להחליט על צורת הצינון הרצויה לו בכל שעה ובכל יום בשנה, בצורה אוטומטית ו/או ידנית באבוס, ברביצה ובחצר ההמתנה.

המערכת כמעט ואינה צורכת אחזקה שוטפת, המערכתבנויה לשמש לאורך שנים רבות, לפעולה רצופה וללא תקלות.

עבור לתוכן העמוד