תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
משאבות פלב"מ - RLP

תוצרת Wright Flow Technologies אנגליה


חברת WFT (לשעבר ג'והנסון) מאנגליה היא אחת החברות המובילות כיום בעולם בכל הקשור למשאבות הגיניות, סטריליות ואספטיות לענף המזון, כימיה, קוסמטיקה, פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה. 


מצגת נרחבת על סוגי המשאבות והאפלקציות השונות


לאורך השנים השכילה חברת WFT לפתח את הסדרות השונות ולהשיג אישורים מחמירים לנקיון המשאבות מכל הגורמים המשמעותיים בעולם לתחום זה – ארגון הבריאות האמריקאי
- FDA והארגון האירופאי EHEDG.

 

 

מבנה ותכונות
כל המשאבות מיוצרות מפלב"מ 316L ועם התקנים פנימיים משופרים לניקוז הנוזל מתוך המשאבה ואפשרויות CIP יחד עם מגוון סוגי אטמים ופרופילי רוטורים בהתאם למדיה המועברת.
עקרון הפעולה של משאבות ה-
RLP (Rotary Lobe Pump)
בזכות שקידה בלתי פוסקת על פיתוח המשאבות וסוגי האטימה, ניצבת WFT בקדמת הטכנולוגיה העולמית עם סדרות ייחודיות אשר מאפשרות פתרון לכל סוג של העברת נוזל ומדיה ברמות ניקיון וסטריליות שונות הנגזרות מתוך הצורך הספציפי של השימוש והמפעל.


בנוסף, פיתוח מתמיד של הדגמים מאפשר הצגת סוגי רוטורים חדשים וחדשניים אשר רמת גזירת הנוזל המועבר במשאבה, נמוך במיוחד ובכך, ניתן להעביר נוזלים רגישים לגזירה בקלות ללא חשש מהרס המרקם של המדיה המועברת (סוגי גבינה שונים לדוגמה)

כמובן שרמת גימור העיבוד של הפלב"מ אף היא חשובה לתהליכים השונים ויש אפשרות לרמת גימור גבוהה ביותר Electro Finish אשר נדרש לתהליכים נקיים ביותר. 

 

במסגרת פעילות היצרן, נרכשה חברת Wright מארה"ב אשר מייצרת משאבות מסוג בוכנה סובבת (CF), אשר אף הן עשויות פלב"מ ומיועדות לאפליקציות הדורשות רמות ניקיון נמוכות יותר מאלו שמשאבות ג'והנסון מיועדות אליהן. יתרון משאבות Wright הוא ברמת הוואקום הגבוהה הניתנת להשגה בזכות המרווחים המוקטנים בין החלקים הפנימיים.

 

 

חדש - משאבות צנטריפוגליות הגייניות לתחום הפרמצבטיקה והמזון - פנה לפרטים נוספים..


עבור לתוכן העמוד