תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
משאבות גלגלי שיניים פנימיות

 

תוצרת  VIKING ארה"ב

יצרן מוביל בייצור משאבות פוזיטיביות - גלגלי שיניים (פנימיות וחיצוניות), RLP, ומכשור להגנת משאבות, אשר אותו אנו מייצגים בלעדית בישראל מ-1970!

 


 

שימושים מובילים
בזכות הפטנט המקורי שרק שני חלקים נעים במשאבה, וכושר היניקה הגבוה של משאבות אלו, ניתן יהיה למצוא המשאבות ברוב ענפי התעשייה הפטרוכימית בעולם בכלל ובארץ בפרט.
בנוסף, העברות שמן על כל סוגיו ודלקים שונים, הם לחם חוקה של יצרן משאבות אלו!
בזכות אופציה של פתחי חימום במשאבות, קיימת דרישה למשאבות ויקינג במפעלי אספלט וביטומן מצד אחד, ומפעלי מזון - כמו לשוקולד מצד שני.
בזכות הסדרה 4195 עם המרווחים הקטנים וזוג המסבים על הציר, נדרשת סדרה זו בעיקר להעברת סולבנטים וגזים נוזליים בכלל, ולגפ"מ ופריאון בפרט!
ההגדרה שאנו באחים פולק נוטים לייחס לאפשרויות של משאבות ויקינג, היא:
" המשאבות מעבירות כמעט כל דבר - חוץ ממים..."
תקצר היריעה לפרט את כל הנוזלים הרבים שניתן להעביר, החל משמן, דלק, מזוט, דרך צבעים, דיו וסולבנטים וכלה באספלט, ביטומן, שעווה ושוקולד.

 


 

בחירת משאבות
ברשותנו מערך קטלוגים גדול של הסדרות השונות, חוברות טכניות על מגוון רב של אפליקציות מוכרות בשוק והאופייניות למשאבות ויקינג, בסיס נתונים נרחב של משאבות ויקינג בתעשיה, יחד עם תוכנת מחשב לבחירת המשאבה המתאימה ביותר - עפ"י הנתונים המתקבלים.
בזכות הנסיון שנצבר במהלך השנים הרבות שבהן אנו מייצגים את ויקינג בישראל, והידע הרחב של צוות המהנדסים וההנדסאים שלנו, נוכל להתאים לכם את המשאבה של ויקינג לאורך שנים גבוה במיוחד ובמקצועיות רבה.אל תהססו לפנות אלינו עם כל בקשה להצעת מחיר, גם אם נראה שהשימוש הוא קשה למשאבת גג"ש!


 

רקע כללירק 2 חלקים נעים- אורך חיים גבוה ובלאי נמוך
משאבות גלגלי שיניים פנימיות הן פטנט של ויקינג מתחילת 1905!
היתרון העיקרי הוא שיש רק 2 חלקים נעים ולכן, אורך חיים גבוה ובלאי נמוך.
משאבות אלו מטפלות בנוזלים צמיגים- עד 600,000CP מצד אחד, ובגזים נוזליים – כמו גז בישול ופריאון, מצד שני!

השאיפה לחדשנות
לאור השאיפה לשפר, לפתח וליזום, בולטת ויקינג בסדרות המשאבות החדשניות בשונה מיצרני משאבות אחרים אשר משתמשים בסוג משאבה אחד עבור רוב האפליקציות השונות - One pump for all - ובכך, מביאים לאורך חיים קצר והשבתות רבות הגורמות לנזק כספי רב.

חברת ויקינג הבינה - לאחר מחקרי שוק רבים וניתוחי כשלונות של משאבות, שהדרך היחידה לקבל אורך חיים גבוה מהמשאבות, היא בהתאמת המאפיינים וחומרי המבנה של המשאבה הרלבנטית לסוג השימוש במפעל ולכן, פיתחה, שיפרה ויזמה סדרות שונות הנבדלות זו מזו בטולרנסים הפנימיים, סוג המיסוב הפנימי, סוג האטימה, סוג הנוזל המועבר, וקיום מוצקים בתוך הנוזל, יחד עם אופציה לפתחי חימום, כמו גם אפשרות של שינוי סוג האטימה במשאבה אחת, ללא צורך במודיפיקציה כלל בחל האטם (ראה את הסדרה Universal Seal).

מומלץ לראות את המצגת המקיפה של היצרן להתרשמות מהמגוון והאפשרויות הרבות במשאבות מתוצרתו.

עבור לתוכן העמוד