תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
דפיוזרים למכוני טיהור שפכים

דפיוזרים למכוני טיהור שפכיםתוצרת SSI ארה"ב 

ממברנות טפלון - מער' מושלמות- רוכב מהפכני

ל- SSI מארה"ב, יש כיום את המבחר הגדול ביותר של סוגי דפיוזרים שונים להתאמה מרבית לכל שימוש בתהליכי הטיהור, לדוגמא: בועות גסות ובועות עדינות.


בדפיוזרים מסוג בועות עדינות, ניתן לקבל דפיוזרים דיסק בשני גדלים, דפיוזרי צינור במגוון גדלים, ואת החידוש המעניין של שני דפיוזרי צינור על גבי רוכב - מוכנים להתקנה על צינור האוויר - חסכון של עבודת התקנה וצנרת!
ראה דגם AFT1000 - כל אלו ופרטים רבים נוספים בקטלוג החדש ל-2006.

 

הדפיוזרים של SSI, מתאפיינים במבנה של ממברנה EPDM, בעלת תכולת שמן נמוכה במיוחד, יחד עם התקן אל חזור שמונע ממים להכנס לצוואר הדפיוזר כשהאיוור נפסק, ולהביא לשבר שם.

 

יחד עם דפיוזרים אלו, ניתן לקבל תכנון מלא למערכות צנרת מלאות (Grids) אשר מוכנות להתקנה בתוך אגני האיוור, עפ"י הנתונים שיסופקו מראש.

 

חדש! היצרן הצליח לצפות את הממברנות שלו ב-PTFE (טפלון) ומזה שנתיים פועלים דפיוזרים עם ממברנות שכאלו במפעלים תעשייתיים וכימיים אשר בעבר, הממברנות הרגילות, דרשו ניקוי תכוף וניזוקו אחר זמן לא רב (Fouling). עם הממברנות המצופות PTFE, הדבר נמנע כמעט לחלוטין!!! ראה מכתב ממפעל גבינות שניסה דפיוזרים אלו. ניתן לקבל פרטים נוספים בפנייה אלינו.

 

בנוסף לאורך החיים המעולה של ממברנות אלו, המחירים שלהן אינו גבוה משמעותית מדפיוזרים רגילים!

 

ניתן לקבל הצעות לממברנות מצופות PTFE למרבית היצרנים האחרים המוכרים בשוק - החלפה מושלמת.

 

אנו ממליצים לבקר באתר האינטרנט של היצרן כדי להתרשם מהנסיון והמקצועיות שלו, כמו גם אפשרות להוריד מפרטים טכניים לדפיוזרים ועזרים להתקנה מוצלחת.

 

פטנט רשום על "רוכב" לדפיוזרים Supper saddle, אשר מאפשר החלפת ממברנות ללא צורך בפירוק הדפיוזר מהצינור.

עבור לתוכן העמוד