תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
מפוחי אוויר צנטרפוגליים חד דרגתי / רב דרגתי - GD ארה"ב
מפוחי אוויר צנטרפוגליים חד דרגתי / רב דרגתי - GD ארה"ב (הגדל)

תוצרת GARDNER DENVER ארה"ב


מהמובילות בעולם במשאבות ומפוחי אויר צנטריפוגליים - ראה מצגת על הקונצרן.

במהלך השנים, התפתח תחום זה והטכנולוגיה העכשווית מאפשרת קבלת ביצועים מדוייקים לפי נתוני העבודה בפועל הנדרשים מהיחידה. לאור הנסיון הנצבר, מוצעים כיום חומרי מבנה מגוונים ולעיתים אף אקזוטיים, להתמודדות עם אפליקציות קשות ומיוחדות.

• מבחר אדיר של דגמים – עד ספיקות של 80,000 מק"ש!
• מגוון גדול של אביזרים נלווים, לפעולה בטוחה ושקטה.
  פרטים נוספים בקטלוג הסדרה

 

 

אפליקציות מתאימות
משאבות ומפוחי אויר צנטריפוגליים רב דרגתיים, משמשים בתעשייה בשימושים רבים – ראה מצגת, כשעיקר פעילותם הוא במכוני טיהור שפכים גדולים, בזכות יתרונם הגדול ביעילות החשמלית והאפשרות לשינוי ספיקת אויר בקלות יחסית, ורגישות נמוכה לשינויי לחץ סביבתיים. בנוסף, הקלות של האחזקה ו/או החלפת מסבים במפוחים, לעומת המורכבות של סוגי מפוחים אחרים, הופכים אותם אידיאליים לאפליקציות שבהן נדרש זמן פעולה ארוך ללא השבתות ממושכות לצרכי אחזקה.

• יתרון משמעותי נוסף לשימוש במכוני טיהור שפכים הוא אפשרות בויסות הספיקה עפ"י רמת החמצן המומס באמצעות ברז פרפר פשוט בכניסת האוויר יחד עם בקרה קלה באמצעות הזרם הנצרך למנוע .


 

יתרונות מרכזיים 
אחד היתרונות במפוחים צנטריפוגליים רבי דרגות הוא באפשרות של התאמת המאיצים השונים לנקודת תחום העבודה הספציפי שבו מיועד המפוח לעבוד ובכך למקסם את תכונות ויתרונות המפוח.
בנוסף, משאבות ומפוחים צנטריפוגליים הנם פשוטים ביותר לתחזוקה.
 


מפוחי אויר צנטריפוגליים חד דרגתיים
עבור מפוחי אויר חד דרגתיים רגילים, נמליץ לבדוק את הסדרה של מפוחי האוויר הרגנרטיביים של BECKER גרמניה, בקישור הזה.

האפליקציות המקובלות לסדרה זו, היא העברת ביו גז במכוני טיהור שפכים. - באפליקציה זו, יש הגנה מיוחדת בין המפוח למנוע כשהמנוע הינו מוגן פיצוץ.

עבור לתוכן העמוד