תוכן העמודדלג על תוכן העמוד
MCS

Micro Control Systems 

 

מערכת בקרה ליחידות ומערכות מיזוג אויר וקירור

בקר למערכת צ'ילרים מתוצרת MCSתוצרת MCS, ארה"ב

 

מערכת הבקרה של חברת MCS הינה מערכת המפעילה מכונות קירור כגון צ'ילרים ומסדי מדחסים בשליטה מלאה. כל זאת, תוך הקפדה על תיפעול המכונה בנצילות אנרגטית מיטבית הכוללת את כל ההגנות הדרושות לתיפעול נאות ואמין של המדחסים ויתר רכיבי המכונה. מערכת הבקרה גם יוזמת פעולות מתקנות למניעת פעולה בתנאים שמחוץ לתחום המותר.

 

המערכת כוללת:

  • בקר דגם Magnum הכולל 10 ממסרי יציאה, 4 יציאות אנלוגיות, 12כניסות אוניברסאליות (כל כניסה לבחירה אנלוגית או דיגיטאלית) ו- 4 כניסות דיגיטאליות.
  • כרטיסי ההרחבה לסוגיהם: MCS SI-16 , MCS RO10, MCS I/O
  • רגשים: טמפרטורה, לחץ, זרם.
  • שסתומי התפשטות אלקטרוניים (אופציה). 

 

בקרת צ'ילרים

 

המערכת שולטת שליטה מלאה על צ'ילרים לסוגיהם.

מערכות MCS-8 ו- MAGNUM מותקנות בארץ בצ'לרים בורגיים משנת 2003.

מערכות אלה מאפשרות תיפעול המדחסים הבורגיים בויסות תפוקה רציף, שולטות ישירות על שסתומי ההתפשטות האלקטרוניים, מממשות בקרת לחץ עיבוי לקבלת פעולה יציבה, ומתקנות לחץ יניקה בכפוף לתנאי העבודה. הבקרה מפעילה את מספר המדחסים בתפוקות המתאימות להשגת COP מיטבי.

 

תקשורת

 

הבקר מתקשר דרך יציאת RS485 עם מערכת בקרת מבנה באמצעות הפרוטוקולים Bacnet, Modbus, LONTalk, Johnson N2.

בנוסף, לבקר יציאת Ethernet, המאפשרת תקשורת דרך האינטרנט. לאפשרות זו יתרונות בולטים בכל הקשור לביצוע monitoring מרחוק, מעקב קל, נוח ומלא בעלויות נמוכות.

 

המערכת ניתנת לשליטה ובקרה באמצעות תוכנת מחשב הניתנת להתקנה באופן פשוט ונוח על המחשב האישי. התוכנה עוקבת באופן רצוף אחר הטמפ' ומדדים אחרים בבקרים ומתריאה כאשר אחד המדדים חורגים מעבר לסף המוגדר מראש.

 

תוכנת השליטה על הבקר מהמחשב האישי

עבור לתוכן העמוד